KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 13956309
nr 1395 6309
Jörgen Waring
(f. 1938), Danmark
Blandteknik, Signerad, numrerad 99/147. Motivet: 44x52cm, yttermått inklusive ram: 51x60cm
Jørgen Waring, dansk bildkonstnär född 1938.
Utrop:
600 kr
Såld:
450 kr
måndag 3 maj 2021
kl 19:28:14
250 kr
300 kr (Budbetjänt)
400 kr